Plastikiniai langai yra praktiškas ir ilgalaikis  pasirinkimas. Jie nereikalauja ypatingos priežiūros, taupo energiją, gali būti įvairių profilių, spalvų, dizaino ir kainų. Plastikiniai langai tinkami įvairios paskirties patalpose: privačiuose namuose, butuose, laiptinėse, biuruose, sandėliavimo ir ūkinės paskirties patalpose. Langai gaminami individualiai pagal matmenis, varstymo būdą (vitrinos, varstomi į vidų ar į išorę, stumdomi), formą (stačiakampiai, apvalūs, arkiniai, trikampiai, trapecijos). Renkantis langus svarbiausia yra kokybės, energijos efektyvumo ir kainos santykis. Galime pasiūlyti langus atitinkančius A++, A+, A, B energetinę klasę, iš Veka, Komerlling, Schuco, Aluplast ir kitų profilių.

 

 

Vokietijoje gaminamas Veka profilis pasižymi aukščiausia A klasės kokybe, kuri užtikrina ilgalaikį funkcinį patikimumą, naudojimo patvarumą bei komfortą.

https://www.veka.de/

 

Aluplast – vokiškas saugus, energiją taupantis, itin aukštos kokybės  PVC langų ir durų profilis. Iš Aluplast profilio gaminamos langų sistemos sukurtos siekiant užtikrinti pažangias šilumines charakteristikas.

Užeikite

Baltijos pr. 12a-24, Klaipėda

I-V 9-18 val.

Skambinkite

+370 610 43012

Skambinkite